Suhkruvaba, gluteenivaba, low carb, keto, Golden Stevia Mandlijahust küpsetatud biskviit on parim valik küpsetistele, kui soovid välistada enda menüüst suhkru, gluteeni, süsivesikud. Golden Stevia mandlijahu sees on ainult 4g neto süsivesikuid.

Köök: Euroopa | Tüüp: koogid-tordid |

Autor: Annika Urm | 25.04.2021 | Golden Stevia

Golden Stevia looja ja peakokk Annika Urm on välja töötanud teile parima suhkruvaba gluteenivaba keto mandlijahust biskviit, mis on Gluteenivaba, Suhkruvaba, Madalate Süsivesikutega, Keto ja Diabeedi sõbralik küpsetis. Spetsiaalselt sulle välja töötatud Low Carb, High Fat (LCHF) toitumis põhimõtteid järgides.
Mandlijahu biskviit on hea maitsega mõnusa tekstuuriga pehme ja painduv. Võid teha nii kandilise ahjuplaadi peal kui ka ümaras koogivormis. Suhkruvaba Mandlibiskviit sobib paljude kookide, tortide, küpsetiste tegemiseks. Mandlijahu biskviiti saab kasutada rullbiskviidiks, tortide põhjana ja vahe kihtidena.
Mandlitest tehtud pulbreid ehk jahusid on palju erinevaid. Golden Stevia mandlijahu sees on ainult 4g neto süsivesikuid, see on gluteenivaba, kvaliteetne ja väga mõnusa tekstuuriga.

Mandlijahust biskviidi koostisosad:
7 muna
70 g Golden Stevia mandlijahu
12 g Golden Stevia magusainet
1 tl Golden Stevia küpsetuspulbrit
näpuotsaga soola
Suhkruvaba astelpaju rullbiskviit

Kust osta kvaliteetset mandlijahu, küpsetuspulbrit ja Golden Stevia magusainet?

Loomulikult Golden Stevia e-poest kuivainete sektsioonist, samuti Golden Stevia suhkruasendajat, mida kasutad võrreldes suhkruga või teiste suhkruasendajatega 10-12 x vähem. Golden Stevia suhkruasendaja on maitseaine ja sobib hästi diabeetikutele ja keto toitujatele.

Kuidas osta Golden Stevia e-poest?

1. Lisa korvi
2. Maksa Pay Pal või pangakaardiga
3. Kaup jõuab sinuni 2-3 päevaga
4. Või tule ise järgi, makstes sularahas

Golden Stevia on avanud suhkruvaba e-poe just selleks, et diabeetikud ja keto- low carb, high fat (LCHF) toitujad leiaks ühest kohast madalate süsivesikutega küpsetamisained, koostisosad, kiudained, ohutud paksendajad ja toiduvalmistamise segud.

Tule liitu Facebookis Tervislik Magus Elu grupiga, kus saad ise teiste ideid ja teadmisi suhkruvaba magustoitude valmistamisest ning samuti võid jagada enda retsepte.

Miks Kasutada Golden Stevia suhkruasendajat?