Miks Golden Stevia?

Golden Stevia on magusaine maltodekstriinist ja Steviol glükosiididest. FDA poolt heaks kiidetud.

Asendab suhkrut 1:12. Soovituslik serveerimise kogus 1 g = 3.8 ckal. Vähendatud energiaga toode.

Golden Stevia on maitsvalt magus, ei ole kibedat järelmaitset, suurepärane magusaine toidu valmistamiseks ja jookides kasutamiseks, puhas kemikaalidest, sobib diabeedikutele, null glükeemiline indeks, null rasvad, kolesteroolivaba, gluteenivaba, laktoosivaba, GMO-vaba, sobib ka veganitele.

Golden Stevia toode põhineb Steviaolglükosiididel ja on GMO vaba maisijahust tehtud maltotekstriinil. Golden Stevial on väga hea maitse, puudub kibe järelmaitse. Golden Stevia magusus on 1kg steviat = 12 kg valget suhkrut. Serveerimise kogus Üks (1) gramm Golden Steviat (3.8 kcal) = 12 grammi valget suhkrut annab 46.8 kcal.

Golden Stevia on registreeritud kaubamärk. Selle kaubamärgi all toodetakse patendeeritud tehnoloogiaga ja turundatakse puhast ja kõrgekvaliteetset tervisele kasulikku taimset suhkrut. Golden Stevia on looduslik magusaine, mis ei anna palju kaloreid ja parandab sinu elukvaliteeti. Golden Stevia rikastab sinu igapäeva toidulauda ja seda saab kasutada valge suhkru asemel igas toidus. Golden Steviat valmistatakse ökoloogiliselt puhtalt kasvatatud Stevia lehtedest. Golden Stevia erineb teistest analoogsetest toodetest selle poolest, et Stevia lehed korjatakse ja sorteeritakse käsitsi. Pärast lehtede hoolikat noppimist istanduses lähevad need otse pihustuskuivatamisse ja sealt edasi tootmisesse. See tagab meie toote kõrge kvaliteedi.

Golden Stevia kasutamine

Golden Steviat saate kasutada igasuguse toidu valmistamisel, kuumas ja külmas joogis, küpsetamisel, magustoitudes, kookides, piimatoodetes, moosides, teraviljatoodetes, smuutides. Golden Stevia on universaalne rafineeritud suhkru asendaja. Golden Stevia ei kristalliseeru nagu suhkur ja ei segune nii nagu suhkur. Toitude valmistamisel tuleb katsetada ja proovida erinevaid lahendusi. Olge kursis meie Facebook ja uudistekanalitega, kus saate infot erinevate toitude valmistamiseks.

Soovitatav serveerimise kogus 1 g

Golden Steviat saab osta 0,5 kg , 90g ja 15kg.

Poodides on palju erinevaid Stevia Magusaine nimelisi tooteid. Palun lugege kõiki etikette nendel toodetele, mis need täpselt sisaldavad.

Lugege kindlasti kõikide steeviat sisaldavate toodete etikette ja otsige tooteid, mis sisaldavad puhast rafineeritud steeviat. Steevia tugevused olenevad suuresti kaubamärgist.