Mida kinkida jõuludeks diabeetikule?

Kinkige Diabeetikule tervislikke asju, võib olla ka mittesöödav, nagu näiteks raamatud, teatri piletid , SPA , uisutamise või ujula pääsmed või midagi, mis talle võiks meeldida.

Kui nüüd midagi külla kaasa võtta ja kinkida söödavat, siis kindlasti võiksid olla suhkruvabad, kiudainete rikkad ja madalate süsivesikutega ehk low carb.

Parim söödav kingitus on diabeetikule erinevad pähklid, need on tervislikud, sisaldavad palju vitamiine,  mineraale ja Omega 3 ehk häid rasvhappeid.

Diabeetikule sobiks kinkida veel näiteks lõhe, kalamari, erinevad juustud, puuviljadest võib olla mandariinid, banaanid, kiivid, granaatõun.

Palun olge nii kenad ja ära vii diabeetikule suhkruga kommi, piparkooki ega shokolaadi. Ja palun ärge enam öelge “mis see üks komm ikka teeb!” Teeb ikka küll ja see on lühim tee diabeetiku närvisüsteemi halvamisele läbi veresuhkur kõikumise, mis kahjustab peamiselt diabeetiku silmanärve, jalanärve ja neere.

 

Muidugi tasub viia ka suhkruvabu, low carb, gluteenivabu piparkooke ja muud magusat! Mida saate osta ja tellida Golden Stevia Keto Pagarilt ja low carb toodete e-poest: www.goldenstevia.ee/pood

 

Ma üldse ei arva, et peaksite viima diabeetikule steviat vmt, mis päriselt neid võiks aidata. Paljud pole valmis steviale üleminekuks! Kuigi diabeetikutel tegelikult puudub valik aga ta peab ise tahtma elada, ise tahtma oma eluviise muuta tervislikuks. Mitte keegi teine ei saa diabeetikule suruda peale tervislikke eluviise või madalate süsivesikutega toite või eluviisi. Ainult emad saavad seda teha väikelastele, sest nemad kontrollivad nende toidulauda.

Kui diabeetik on teadlik steviast ja madalate süsivesikutega toitumisest, siis muidugi tasub viia Golden Stevia suhkruasendaja ja ka SUHKRUVABA I ja SUHKRUVABA.JÕULUD retseptiraamat:

 

Samuti on sobilikud diabeetikule kinkida Golden Stevia Keto valmis küpsetussegusid, mis on suhrkuvabad, low carb, gluteenivaba ja mille leiad siit:

Diabeetikule tasub viia ka minu retseptid raamatud SUHKRUVABA ja SUHKRUVABA.JÕULUD koos Goldeen Stevia suhkruasendajaga:

 

Diabeetikule sobib kinkida ka vitamiine. Näiteks D-vitamiini, Omega 3 õli, tsinki ja samuti magneesiumi, kollageeni jne. Aga siis peaksite olema kindel, et kingituse saaja neid ka regulaarselt manustab! Tean palju inimesi kellel seisavad nii vitamiinid kui stevia kapis 3 aastat ja pole midagi tarbinud. Sellisele pole mõtet neid viia. Kes vitamiine ei tarbi, temale võib viia pakk kohvi ja suhkruvabu küpsiseid või pähkleid.

Jõulude ajal on meil olemas ka pakkumised LOW CARB Küpsetamise koostisainete stardipakett e-poes: JÕULUPAKKUMISED

Samuti on hea juba eelnevalt ette tellida suhkruvaba tort Golden Stevia keto Pagarilt jõululauale ja piparkoogi taigen: