Privaatsuspoliitika

Kehtiv alates: 10.10. 2018

PRIVAATSUSPOLIITIKA

Veebipoe goldenstevia.ee (edaspidi E-pood) omanik on Golden Stevia OÜ (registrikood 14640631), asukohaga Müürivahe 24-7, Tallinn, 10140, Harjumaa.

  1. Tellimuse esitamise/ püsikliendiks registreerumisega annab Klient E-poele nõusoleku enda isikuandmete töötlemiseks.
  2. Isikuandmed on andmed, mida Golden Stevia OÜ kogub üksikisiku või ettevõttega sõlmitud lepingu  täitmiseks või temaga ühenduse võtmiseks. Kliendi isikuandmete kogumine toimub ostu või tellimuse sooritamisel meie e-poes isiku kontaktandmete (ees- ja perekonnanimi, ettevõte, aadress, telefoninumber, e-posti aadress) kogumisena.
  3. E-pood kasutab Kliendi poolt edastatud isikuandmeid kliendi ostutellimuse täitmiseks ja kliendile parima teenuse osutamise arendamiseks.
  4. Kogutud isikuandmeid kasutame kauba kohaletoimetamiseks ning kliendi ees võetud kohustuste täitmiseks. Kliendi paremaks teenindamiseks võib Golden Stevia OÜ avaldada teavet kasutajate kohta kolmandale osapoolele, kes osutab Golden Stevia OÜ-le teenuseid ning on lepinguga kohustunud hoidma jagatud teavet konfidentsiaalsena. Kolmandaks osapooleks on näiteks meie partner, kelle ülesanneteks on e-poes müüdavate kaupade transport /Itella, Omniva/.
  5. Golden Stevia OÜ on isikuandmete vastutav töötleja, Golden Stevia OÜ edastab maksete teostamiseks vajalikud isikuandmed volitatud töötleja Maksekeskus AS-le.
  6. Kogutud isikuandmete abil saame teavitada kliente Golden Stevia OÜ tooteuudistest, kampaaniatest ja tulevastest sündmustest. Klient, kes ei soovi olla meie uudiskirjaloendis või saada teavitusi teda huvitada võivatest toodetest, saab ennast adressaatide sihtrühmast igal ajal eemaldada.
  7. Kliendil on õigus paluda oma andmete kustutamist GoldenStevia meililistist. Selleks palume klikkida “unsunscribe” GoldenStevia uudiskirja kirja lõpus või saata meile e-kiri pealkirjaga “unsubscribe”  e-posti aadressile: shop@goldenstevia.com.
  8. Golden Stevia OÜ rakendab kõiki ettevaatusabinõusid (sh administratiivsed, tehnilised ja füüsilised meetmed) kliendi isikuandmete kaitsmiseks.