Ostes Golden Stevia veebilehelt www.goldenstevia.ee/pood, jõuab see 1-2 päevaga sinu lähimasse pakiautomaati.

Liitu meie FB Tervislik Magus Elu grupiga, et leida rohkem ideid, retsepte ja pilte suhkruvabast toidust ja ise neid jagada teistega.

Fb Golden Stevia Eesti, Fb grupp Tervislik Magus Elu,  Instagram @goldenstevia, Twitter @goldenstevia

Golden Steviaga tooteid saab osta:

BiPa – Kose, Tallinn, Harjumaa
https://www.facebook.com/bipabakes/

Maias Maiu – Maardu
http://www.maiasmaiu.ee/pood

Healthy Sweets – Tallinn
https://www.facebook.com/healthysweetsbypolina/

Sweet Design Catering – Pärnu
https://www.sweetdesign.ee

ASTRI – online shop
https://astri.ee

Ökopood EloPärl – Jüri 39, Võru
https://www.facebook.com/eloparl/

Koogimeister – Räpina mnt 12, Võru
https://www.koogimeister.ee/

Goldenstevia.ee – E-pood
https://goldenstevia.ee


Golden Stevia Suhkruasendaja Inuliiniga, mis on Inulin?

Inulin on kasulik prebiootiline kiudaine, mis on saadud hinnatud sigurijuurest. Pulbrilisel kujul, kõrge 85% kiudainesisaldus teeb inuliini heaks lisandiks Golden Stevia suhkruasendajas.

Inuliin on vesilahustuv kiud­aine kuulub fruktaanide klassi ja on lähedalt seotud frukto-oligosahhariididega (FOS). Nagu teisedki fruktaanid, on see prebiootikum, mis tähendab, et see toidab soolestiku häid baktereid.

Fruktaanid on fruktoosimolekulide ahelad. Molekulid ühendavad omavahel nii, et peensool ei saa laguneda. Selle asemel rändavad nad soolestiku alumisse ossa, kus toidavad kasulikke soolebaktereid.

Soolebakterid muudavad inuliini ja muud prebiootikumid lühikese ahelaga rasvhapeteks, mis toidavad käärsoole rakke ja pakuvad mitmesuguseid muid tervisele kasulikke omadusi.

Tavaliselt kasutatakse inuliini prebiootikumina, rasvaasendajana, suhkruasendajana, tekstuuri muutjana ja funktsionaalsete toitude väljatöötamiseks, et parandada tervist, kuna sellel on kasulik roll mao tervises. See ülevaade annab sügava ülevaate selle tootmisest, füüsikalis-keemilistest omadustest, rollist ainevahetus- ja dieediga seotud haiguste vastu võitlemisel ning kasutamisest funktsionaalse koostisosana uudse toote väljatöötamisel.

Sigurijuur sisaldab palju antioksüdante ja soodustab sapi eritumist. Sigurijuur on väga tugev prebiootikumiline aine. Seda eriti tänu suurele kogusele inuliinile, mida tema sigurijuure kiududes leidub. Inuliin toidab seedebaktereid samal ajal lahendades kõhukinnisuse probleemid. Sigurijuur aitab samuti reguleerida suhkru taset veres ja aitab kaasa kaalu reguleerimisele.